Компанія «Inetcom» приєднується до провідного Інтернет і ТБ провайдера IPnet.


Раді Вам повідомити, що з 1 червня 2018 року провайдер «Inetcom» приєднується до дружньої родини IPnet.

Компанія IPnet є лідером у галузі телекомунікацій у Києві. Модернізовані Інтернет магістралі дають змогу абонентам отримувати Інтернет на революційній швидкості до 1000 Мбіт/с та більше 175 телевізійних каналів у цифровій якості, в тому числі у HD якості.

Компанія IPnet гарантує абонентам «Inetcom» повне збереження тарифікації та пакетів послуг, які надаються за існуючими договорами, покращення якості та підвищення Інтернет-швидкості, а також нові додаткові сучасні послуги.

Для проходження авторизації та отримання доступу до особистого кабінету абонентів IPnet my.ipnet.ua, зателефонуйте до контакт-центру:

Call-центр IPnet (цілодобово):
(044) 507-0-507
(066) 507-0-507
(073) 507-0-507
(098) 507-0-507

З повагою,

IPnet.ua

О нас / Наши партнеры

За несколько лет успешной работы мы накопили большой опыт сотрудничества со многими разноотраслевыми организациями. Основой успешного взаимодействия с нашими партнерами, являются стабильные, долгосрочные отношения на взаимовыгодной основе. 

Мы прикладываем максимум усилий по установлению долгосрочных отношений с нашими стратегическими партнерами, с последующим расширением совместной деятельности - внедрение принципиально новых, обоюдно-выгодных проектов.