Що таке копірайтинг: топ-5 бірж, як заробити новачкові і з чого почати роботу

Что такое копирайтинг: ТОП-5 бирж, как заработать новичку и с чего начать работу

Зазвичай ті, хто вирішив спробувати свої сили в написанні статей, в першу чергу спрямовуються в бік бірж копірайтингу. Тут дійсно можна отримати непоганий дохід, і для цього вам можуть стати в нагоді деякі наші поради.

Зверніть увагу
  • Що таке біржі копірайтингу?
  • Переваги бірж копірайтингу
  • Секрети роботи на біржі копірайтингу
  • Недоліки бірж копірайтингу

Що таке біржі копірайтингу?

Колись такі біржі були дивиною, зараз же їх налічується кілька десятків. В основному вони схожі один на одного, але є і деякі особливості. Говорячи простими словами, біржа копірайтингу – це ресурс, завдяки якому ви можете продавати унікальні тексти або навпаки купувати їх.

Тут можна заробити відносно непогані гроші, навіть не маючи досвіду роботи. Достатньо лише впевнено володіти мовою, грамотно писати і мати непоганим уявою.

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробити новачкові і з чого почати роботу

5 сайтів присвячених копірайтингу і рерайтінгу

А якщо до всього іншого у вас є ще й знання, якими ви можете поділитися з іншими людьми, то працювати копірайтером вам буде нескладно. Правда це тільки в теорії. А на практиці ви все одно зіткнетеся з певними труднощами, адже будь-яка робота має свою специфіку. Вам потрібно бути знайомим з усіма тонкощами роботи на біржі контенту, щоб домогтися реального успіху.

Переваги бірж копірайтингу

В першу чергу, така робота ідеально підійде новачкові. На біржі ви зможете «набити руку» в написанні текстів, навчитеся відрізняти рерайт від копірайту, отримаєте своїх постійних замовників.

Крім цього, до переваг роботи на біржі можна віднести:

 1. Можливість працювати в будь-який зручний для вас час. Тобто, ви самі плануєте свій робочий день. Вам не потрібно нікуди їхати. Все, що потрібно для роботи – це комп’ютер та інтернет. І ви сам собі господар.
 2. Самостійний вибір теми статті. Перед тим, як приступати до роботи ви можете ознайомитися з її темою, вимогою до замовлення, а далі вже вирішувати, чи хочете ви працювати чи ні. Якщо вас щось не влаштовує, ви завжди маєте право відмовитися.
 3. Ви самі встановлюєте ціну своєї роботи. До того ж, ви можете самі знижувати або підвищувати її в залежності від часу, витраченого на написання тексту.
 4. Ви можете працювати не тільки з замовленнями, а й з магазином готового контенту. Після того, як ви трохи познайомитеся з біржею, ви самі вирішите для себе, яка робота вам подобається більше – робота із замовленнями або з магазином статей. А можливо, ви захочете поєднувати ці два види діяльності – в такому випадку ваш заробіток буде ще вище.

Як навчитися заробляти в Інтернеті?

Якщо почитати відгуки в інтернеті з приводу заробітку на біржі статей, можна знайти дуже багато суперечливої ​​інформації. Хтось досить швидко досяг успіху в цій справі і тепер навіть не хоче працювати в іншій сфері. Але багато є і тих, хто, спробувавши один раз і розчарувавшись, вже не хоче повертатися на біржі копірайтингу знову. Чому ж в одних виходить, а в інших ні?

Секрети роботи на біржі копірайтингу

Перша проблема, з якою зіткнеться будь-який новачок – це низький рейтинг. А, як правило, чим нижче рейтинг виконавця, тим важче йому працювати на біржі.

Все дуже просто: замовник вас не знає, він не бачив вашу роботу і, відповідно, не особливо вам довіряє. Максимум, на що ви можете розраховувати – це написання статей для магазину контенту або низькооплачувані замовлення.

Ну що ж, тут вихід тільки один – намагайтеся будь-яким способом заробити собі цей самий рейтинг.

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробити новачкові і з чого почати роботу

Рекомендуємо курс по заробітку в інтернеті: Дізнайтеся більше 50 способів заробити в інтернеті, включаючи способи заробітку на копірайтингу

На різних біржах він заробляється по-різному. Але найчастіше для цього потрібно більше працювати і писати. Виробіть собі графік роботи і неухильно дотримуйтеся. Працюйте по кілька годин на день регулярно.

Якщо немає замовлень – пишіть статті для магазину. У перший час віддайте перевагу бірж копірайтингу, де не потрібно платити гроші за отримання замовлень, наприклад, Адвего або Текст.ру.

Таким чином, ви встигнете напрацювати досвід у написанні статей, не витрачаючи при цьому особисті кошти.

Ні в якому разі не хапайтеся за будь-яку роботу. Це головна помилка початківця копірайтера. Спочатку уважно ознайомтеся із завданням.

Якщо ви вже взяли замовлення в роботу, а потім з’ясували, що не можете з якихось причин з ним впоратися, вам доведеться або відмовлятися від завдання, або отримувати відмову в оплаті. А ні те, ні інше добре чи не позначиться на вашому рейтингу.

 Починайте з самого простого – ставте лайки, робіть репости або пишіть відгуки в соціальних мережах. Звичайно, за це платять мало, зате таким чином збільшиться ваш рейтинг, і одночасно з цим ви навчитеся розбиратися в роботі системи бірж.

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробити новачкові і з чого почати роботу

Як заробляти на копірайтингу і рерайтинг ТЕКТ англійською

Поступово переходите від простої роботи до більш складної. Наприклад, робити рерайт статті набагато легше, ніж займатися копірайтингом. Однак не забувайте, що і в тому, і в іншому випадку унікальність тексту повинна бути високою. Зазвичай в коментарях до роботи замовник вказує бажану унікальність.

Намагайтеся, щоб ваш текст їй відповідав, інакше вашу роботу не візьмуть. У перший час намагайтеся перед тим, як здати роботу на перевірку, відкласти її на деякий час, а потім поверніться до неї та перечитайте знову.

Дуже важко самостійно оцінити свою працю, але через деякий час побачити недоліки в роботі та допущені помилки завжди легше.

Якщо ви вважаєте, що відмова в оплаті неправомірне, ви можете звернутися до адміністрації сайту. Однак перед тим як писати скарги, ще раз уважно перечитайте ваш текст і завдання.

Може бути ви самі щось упустили – в такому випадку, гроші вам все одно не відшкодують, тільки репутацію собі зіпсуєте. Щоб не потрапляти в неприємні ситуації, завжди перед тим, як працювати з новим замовником, поцікавтеся його профілем.

Зазвичай в ньому вказується відсоток відмов в оплаті. Якщо він великий, ймовірність спрацюватися з ним невисока.

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробити новачкові і з чого почати роботу

Безкоштовна PDF-книга – 10 секретів, про які мовчать багаті люди

Правильно плануйте графік роботи. У вас повинно бути чітко відведений час на роботу і відпочинок. Не дозволяйте собі розслаблятися, але і відпочинком теж нехтувати не варто.

Робота на біржі, звичайно, передбачає вільний графік, але при цьому не забувайте про те, що завдання потрібно здавати в термін, інакше ніхто не захоче з вами співпрацювати. До того ж, найвигідніші замовлення розкуповують найшвидше.

І чим більше часу ви будете проводити в роботі за комп’ютером, тим більше шансів що ви встигнете схопити хороший замовлення.

Поважайте свою працю. На перших порах, ви, звичайно, можете працювати за невеликі гроші. Однак з часом рівень оплати потрібно піднімати. Доведено, що копірайтери, які протягом року так і не піднялися на вищий рівень доходів, швидше за все, залишаться на тому ж місці вже назавжди.

Недоліки бірж копірайтингу

Після розгляду всіх секретів і переваг роботи на біржах контенту, необхідно згадати і про недоліки. Цей момент особливо важливий для тих, хто ще ніколи не працював на біржах копірайтингу і тому не зовсім розуміє, що ж його чекає.

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробити новачкові і з чого почати роботу

Написання статей – як писати статті добре і дорого

Недоліки роботи на біржах:

 1. У вас є дохід тільки тоді, коли є робота. Тобто, сьогодні ви можете отримати достатньо грошей за свою працю, а завтра залишитися «на бобах». На жаль, робота фрілансером не припускав стабільності, і ніяка біржа вас цією стабільністю не забезпечить. У вас є гроші тільки коли ви можете працювати.
 2. Ви будете позбавлені спілкування з іншими людьми. Якщо вам воно не особливо й потрібно – чудово. Всім іншим доведеться задовольнятися аською, скайп або телефоном.
 3. Вам потрібно буде переробити за день величезний потік інформації. Через пару місяців роботи на біржі контенту, ви станете профі в будь-якому питанні – будь то вибір жалюзі, встановлення металопластикових вікон, вирощування огірків чи дресирування домашнього улюбленця. Природно, що до вечора після такої роботи ви будете почувати себе «вичавленим лимоном».
 4. На питання родичів і друзів про те, де ви працюєте, вам, швидше за все, відповісти буде нічого. Оскільки пояснити людям нетямущим, в чому полягає робота на біржі контенту, досить складно. Тому, якщо ви людина честолюбна, такий момент вас, можливо, буде напружувати.
 5. Вам доведеться весь час працювати вдома. Спочатку може здатися, що в цьому полягає величезний плюс. З одного боку, звичайно так і є. Але це тільки в тому випадку, якщо вам вдасться переконати близьких і рідних в тому, що ви все-таки на роботі, навіть не дивлячись на те, що знаходитесь вдома. Інакше вам важко буде суміщати догляд за дитиною, допомога рідним або турботу про чоловіка з основною роботою.

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробити новачкові і з чого почати роботу

7 секретів тізерній реклами

Якщо все перераховане вас не збентежило, значить вам прямий шлях в світ копірайтингу! Якщо ви підійдете до роботи відповідально і не злякалися труднощів на початковому етапі, незабаром ви обов’язково досягнете успіхів у новій для вас професії копірайтера.

Біржі копірайтингу для новачків – ТОП-9 кращих сервісів

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробити новачкові і з чого почати роботуВітаю всіх, хто читає мій блог про заробіток в мережі! Ви вже ознайомилися з різноманітними методами підробітку в інтернеті і знаєте, що одним з найбільш цікавих і досить прибуткових варіантів є копірайтинг. У цій статті я розповім про те, де можуть шукати замовлення на написання статей користувачі, які тільки починають свою кар’єру в даній сфері. Ви дізнаєтеся про популярних і вигідних біржах копірайтингу для новачків. Також розповім про те, на який дохід зможе розраховувати як досвідчений копірайтер, так і початківець. Крім того, ви отримаєте цінні рекомендації по роботі, завдяки яким зможете уникнути безлічі помилок і правильно організувати свою діяльність. Пам’ятайте: щоб домогтися успіхів, потрібно постійно вдосконалюватися і пізнавати нове. Почніть це робити прямо зараз, прочитавши цю статтю до кінця!

У чому особливості бірж копірайтингу?

Якщо ви ще мало розбираєтеся в даному способі заробітку, то перш за все варто дізнатися, що являє собою копірайтинг і які основні особливості роботи копірайтера виділяють.

Так, копірайтинг – це переважно віддалений вид зайнятості, який передбачає написання статей за гроші за допомогою мережі Інтернет. Напевно, ви щодня відвідуєте величезна кількість сайтів, шукаєте ту чи іншу інформацію. Але чи замислювалися ви про те, хто пише цю інформацію і створює цікавий і корисний контент? Так ось, цим займаються копірайтери.

Більшість початківців авторів стикаються з проблемою пошуку замовлень. Однак далеко не всім відомо, що існують спеціальні ресурси, які надають відмінну можливість як замовникам знаходити копірайтерів з різних тематик, так і талановитим письменникам знайти безліч різноманітних завдань і писати статті, отримуючи за це непогане грошову винагороду.

Такими ресурсами є спеціальні біржі, які пропонують виконавцям знайти роботу за такими напрямками:

 • рерайтинг – звичайне переписування будь-якого готового тексту (передбачає пошук синонімів до слів, переформулювання пропозицій з метою написати унікальний матеріал з такою ж структурою і змістом, як у початкового варіанту);
 • копірайтинг – поширений вид роботи на біржах, має на увазі повний аналіз декількох авторитетних джерел, пошук інформації на різних сайтах, підключення власного досвіду та інше;
 • SEO-копірайтинг – відрізняється від попереднього виду тільки тим, що при написанні статті доведеться вписувати в неї ключові слова (їх перелік може надаватися);
 • написання відгуків і коментарів – хоч як це дивно, але це також обов’язок копірайтера; останнім часом зростає кількість замовлень на коментарі для різних форумів або відгуки для спеціалізованих сайтів.

Також на таких сайтах можна знайти чимало завдань для перекладачів . Затребуваним є переклад статей з однієї мови на іншу (найчастіше – з англійської на російську).

Таким чином, знайти підходяще завдання зможе абсолютно кожен – як новачок, якому оптимально починати з відгуків і рерайта, так і професіонал, здатний братися і за копірайтинг, і за переклади.

При цьому ви можете бути впевнені, що за умови якісного виконання роботи вона буде оплачена вам у повному обсязі або відразу після здачі, або після перевірки (через 1-5 днів після написання).

Зверніть увагу

Варто відзначити, що робота на біржах для копірайтерів здійснюється за такою схемою:

 • ви дізнаєтеся докладніше про кожну з популярних бірж (їх перелік я надам нижче);
 • реєструєтеся на одному або декількох сайтах, при необхідності проходите невелике тестування на знання правил російської мови (така вимога висувають багато сучасні проекти);
 • моніторите розділ з доступними замовленнями, уважно вивчаєте завдання і берете його на виконання, якщо вас влаштовують умови оплати, терміни здачі та ін .;
 • якісно пишете статтю, перевіряєте унікальність тим ресурсом, яким вимагає замовник, здаєте статтю до зазначеного в завданні терміну;
 • очікуєте перевірки і отримуєте свою оплату.

Як бачите, суть роботи фрілансером проста. Все що вам потрібно – це вибрати відповідний проект для заробітку і відповідально підходити до роботи.

Перелік надійних і популярних бірж

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробити новачкові і з чого почати роботу

Я ціную своїх читачів, а тому підготував список надійних сайтів, які неодноразово перевірені як мною, так і тисячами, сотнями тисяч користувачів з усього світу. Відмінні переваги представлених нижче сайтів – висока відвідуваність, стабільність виплати коштів і різноманітність завдань.

Копірайтери, які вже мають досвід роботи на біржах, також можуть почерпнути для себе нову інформацію і дізнатися про нові, але досить надійних і працездатних сервісах. Так, найбільш поширеними і вигідними для авторів статей є такі сайти:

Etxt – сайт, який відмінно підійде як для недосвідчених копірайтерів, так і для професійних авторів з великим досвідом.

Відрізняється широким розмаїттям завдань, серед яких кожен зможе вибрати варіант до душі. Чим більше і частіше буде працювати виконавець, тим швидше він зможе отримати високий рейтинг.

Це в подальшому дасть можливість претендувати на більш високооплачувані замовлення.

Text.ru – один з найбільш популярних проектів. Як і на багатьох аналогічних сайтах, тут необхідно отримувати очки рейтингу, щоб замовники звертали на вас увагу і пропонували більш вигідні завдання. Для роботи потрібно володіти винятковою грамотністю, оскільки система ретельно перевіряє всі тексти на наявність граматичних помилок.

Advego – найбільший на сьогоднішній день проект, що пропонує широке розмаїття завдань (як найпростіших, так і більш складних). Висновок зароблених коштів доступний на гаманець Webmoney і банківську карту. Відмінними рисами даної біржі копірайтингу є:

 • відсутність необхідності проходити тестування перед початком роботи;
 • підрахунок оплати за 1000 символів з пробілами, а не без, як це робиться на більшості інших сайтів;
 • відсутність рейтингової системи.

Miratext – проект, що функціонує з 2010 року і пропонує можливість непогано заробити всім, хто вміє писати грамотні, цікаві статті.

Варто зазначити, що кожен новий користувач тут повинен пройти невелике тестування на грамотність і написати тестову статтю.

Якщо адміністрація сервісу підтвердить вашу кваліфікацію, ви зможете почати користуватися всіма перевагами проекту.

важливо

ContentMonster – популярний і відомий проект, що пропонує гідне грошову винагороду за написання статей на різні теми. Тут також буде потрібно витратити 15 хвилин на проходження тесту з граматики. Мінімум для виводу тут становить 5 доларів, що цілком реально заробити за кілька перших днів.

Copylancer – біржа, на якій зареєстровано безліч копірайтерів з різним рівнем досвіду і професіоналізму. Сайт представлений з простим і зрозумілим інтерфейсом, пропонує допомогу служби підтримки. Чим більше часу ви будете приділяти роботі, тим швидше зможете отримати високий рейтинг. А він разом з позитивними відгуками зроблять вас затребуваним виконавцем.

NeoText – сайт, відвідуваність якого становить понад 1000 осіб на добу. Це говорить про те, що тут щодня публікується безліч різноманітних завдань. Активні користувачі можуть вивести свої гроші, накопичивши мінімум 7 доларів. Виведення коштів з системи здійснюється протягом 5 робочих днів. В цілому, оплата тут трохи вище, ніж на інших аналогічних сервісах.

TextSale – відповідний сервіс для всіх, хто на професійному або аматорському рівні займається створенням текстів. Всі учасники зможуть брати вже готові замовлення або виставляти написані матеріали в магазин для продажу. Це хороша можливість для новачків познайомитися зі сферою копірайтингу і напрацювати досвід.

Turbotext – проект, що пропонує досить вигідні умови співпраці для всіх учасників. Так, ви зможете не тільки вибирати цікаві замовлення, а й миттєво отримувати за них оплату, виводити мінімум 200 рублів на гаманець Вебмані. Зареєстровані на цій біржі копірайтери можуть знайти безліч різних замовлень, зокрема:

 • рерайтинг;
 • копірайтинг;
 • переклади;
 • коректура текстів та ін.

Ви ознайомилися з переліком різноманітних проектів для заробітку, кожен з яких має свої особливості, переваги та умови. Рекомендую вам більш детально вивчити сподобалися сайти і вибрати ті варіанти, які є більш комфортними для вас.

На який дохід можна розраховувати?

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробити новачкові і з чого почати роботу

Як ви вже зрозуміли, копірайтинг – це інтернет-діяльність, яка може стати як додатковим, так і основним джерелом доходу. Серед різних способів підробітку в мережі написання статей є одним з найбільш прибуткових і цікавих.

Рівень можливого прибутку в цій сфері залежить, перш за все, від таких факторів:

 • ваше бажання заробляти;
 • досвід і професіоналізм, вміння розуміти бажання замовника;
 • кількість часу, який ви можете приділяти роботі.

Варто пам’ятати, що оплата за послуги копірайтера оцінюється з розрахунку за кожну 1000 символів без пробілів. У деяких випадках можуть давати фіксовану винагороду за 1000 знаків з урахуванням пробілів (наприклад, на біржі копірайтингу Адвего). Так, на різних інтернет-ресурсах пропонується різний рівень заробітку, однак, тут проглядається така тенденція:

 1. Новачки, які не мають досвіду і уявлення про основні особливості заробітку, можуть розраховувати на досить низьку винагороду – близько 20-30 рублів за 1000 знаків.
 2. Копірайтери, які мають невеликий досвід роботи, але добре знають правила російської мови і вміють писати гарні статті, можуть знайти замовлення вартістю до 60-80 рублів.
 3. Справжні професіонали своєї справи на різних біржах заробляють від 80 і більше рублів за кожну 1000 знаків.

Однак також варто пам’ятати, що оплата залежить від виду роботи, яку ви виконуєте. Вище представлені розцінки за стандартний копірайтинг без особливих вимог. Рерайтінг оцінюється трохи нижче, СЕО-копірайтинг і завдання підвищеної складності – вище.

Згодом ви зможете напрацювати свою клієнтську базу, зацікавити своєю роботою багатьох замовників, які в подальшому будуть постійно у вас замовляти статті. Особливо високо будуть цінуватися професіонали, які добре розбираються в якій-небудь сфері і можуть грамотно і доступно надати інформацію по будь-якій тематиці.

У будь-якому випадку, щоб копірайтер на біржі заробив ту суму грошей, яку він хоче, йому буде потрібно витрачати достатньо часу на роботу і відповідально підходити до такої діяльності. Також варто прислухатися до рекомендацій фахівців і переймати досвід користувачів, які вже встигли домогтися успіхів в області копірайтингу.

Корисні рекомендації для новачків

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробити новачкові і з чого почати роботу

Пропоную Вашій увазі кілька цінних порад, завдяки яким ви зможете правильно організувати свою інтернет-діяльність і в найкоротші терміни вийти на бажаний рівень прибутку.

 1. Навіть якщо ви розглядаєте копірайтинг як додатковий підробіток, намагайтеся стабільно і регулярно приділяти цій зайнятості певний час. Наприклад, візьміть за правило працюватиме 1 година щодня. За такий час ви зможете написати близько 2-8 тисяч символів (в залежності від складності завдання, орієнтування в тематиці і швидкості друку). А це означає, що заробите як мінімум 100 рублів. Якщо робити це регулярно, то така підробіток за місяць принесе вам 3000 рублів і більше.
 2. Завжди уважно читайте умови замовлення. Приділіть час вивченню самого завдання, задайте замовнику уточнюючі питання, якщо вони з’являться. І беріться тільки за ту роботу, суть і умови якої ви повністю зрозуміли.
 3. Завжди дотримуйтесь терміни здачі текстів. На всіх біржах для копірайтерів вказуються чіткі терміни здачі робіт. Їх встановлюють замовники, тому важливо здавати статті вчасно, щоб заробити хороші відгуки замовників і піднятися в рейтингу.
 4. Постійно розвивайтеся і підвищуйте свій рівень професіоналізму. Зараз існує величезна безліч курсів копірайтингу (як платних, так і безкоштовних), де можна дізнаватися нову корисну інформацію в даній сфері. Так, ви зможете отримувати більше знань і самовдосконалюватися з кожним днем.
 5. Реєструйтеся на різних інтернет-майданчиках, щоб мати доступ до ще більшої кількості замовлень і вибирати серед них найбільш підходящі за вартістю і умовами варіанти. Так ви зможете знайти зручний для роботи сайт зі зрозумілим інтерфейсом і безліччю різноманітних замовлень.
 6. Шукайте замовлення з написання статей не тільки на спеціалізованих ресурсах, а й на інших тематичних сайтах (форумах, соціальних мережах, біржах фріланса і ін.). Там теж часто публікуються цікаві і довгострокові пропозиції для копірайтерів.
 7. Не бійтеся пробувати щось нове. Пишіть статті на різну тематику, в якій ви хоч трохи орієнтуєтеся. Це зробить вас універсальним і висококласним фахівцем в очах замовників. Дізнавайтеся про нові вимоги щодо написання текстів, працюйте з такими показниками, як заспамленності, вода, щоб показати свій високий рівень і поліпшити якість своїх статей.

Як бачите, вимог небагато. А якщо ви будете брати до уваги вищеописані поради, то зможете не тільки підвищити рівень свого доходу, а й зможете розвинути в собі письменницький талант. А це, в свою чергу, дозволить вам надалі розраховувати на більш високу оплату праці, а також працевлаштування в різні профільні компанії.

Сподіваюся, що стаття була корисною для вас, і ви змогли виділити для себе нові і цікаві біржі. Уважно вивчайте їх умови і вимоги, реєструйтеся на вподобаному ресурсі і починайте заробляти прямо зараз! Бажаю вам успіху!

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробити новачкові і з чого почати роботу

Адвего – біржа копірайтингу. копірайтинг біржа

Головна »Біржа» Копірайтинг біржа

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробити новачкові і з чого почати роботу

Вітаю! Сьогодні мова піде про копірайтингу і професії, яка дозволить заробити грошей новачкові, реалізувати себе в якості автора і подарувати свободу самовираження і фінансову незалежність.

Що таке копірайтинг

У наш час стрімко розвиваються технологій і великої кількості інформації, напевно, все вже чули або читали про копірайтинг, просто не кожен знає точно, що означає цей термін і звідки він з’явився.

Копірайтинг – це вид професійної діяльності з написання і публікації будь-яких текстів (продають, інформаційних і т.д.), які необхідні замовнику.

Якщо говорити про історію копірайтингу, то вона почалася задовго до того, як з’явився Інтернет. Зазивали на вулиці, успішні продавці різних товарів – перші представники копірайтерів, що створюють ефективні продають тексти.

Порада

Тепер з минулого плавно перемістилися в даний час і з’ясуємо, яке призначення копірайтингу в інтернеті. Щоб утримувати увагу користувачів на своєму сайті, власник повинен забезпечити його наповнення якісним матеріалом, який не тільки цікаво, а й корисно вивчати.

Якщо власник ресурсу хоче підвищити відвідуваність своїх сайтів, наповнити їх якісним і актуальним матеріалом, йому на допомогу приходить seo-копірайтінг.В відміну від звичайного, в ньому містяться спеціальні слова, так звані «ключі», які вписані в текст рівномірно і осмислено, крім того, вони розставлені в певних частинах тексту.

 • Багато господарів ресурсів наповнюють свої сайти інформацією самі (якщо мають потрібною кількістю часу і умінням писати тексти).
 • Але є й інший вихід: звернутися до професіоналів своєї справи, копірайтерів.
 • Копірайтери можуть створювати не тільки тексти, а й опису товарів, рекламні слогани, рекламні тексти різного характеру.
 • Важлива інформація: термін «copyrite», що означає авторське право і слово копірайтинг не одне і те ж поняття!

майбутнє копірайтингу

Поступово тексти писатимуть не просто для просування, а для людини. А між цими видами текстів колосальна різниця. Для прикладу: написати матеріал для допомоги людині може або людина, яка працює в конкретній сфері діяльності, або замовник спочатку надає автору максимум інформації.

Другий варіант рідко виконується, якщо співпраця ведеться через біржу.

Що ж виходить в сухому залишку? Все досить просто. Зміни в сфері копірайтингу будуть і обов’язково. А підготуватися до змін можна тільки таким чином: знайти свою нішу в цьому напрямку і зайнятися навчанням і самоосвітою.

види копірайтингу

Фахівці в області контенту виділяють кілька типів копірайтингу, причому професіонал своєї справи повинен володіти ними в комплексі.

Отже, докладніше про види:

 • рерайтінг;
 • Seo-копірайтинг;
 • Продають статті;
 • Спічрайтінг.

Рерайтінг – простіше кажучи, це переказ прочитаного своїми словами. Для замовника це спосіб заощадити, але такі матеріали не завжди зручні для простого читача.

Seo-копірайтинг – як уже говорилося, від інших такі статті відрізняються наявністю ключових слів, за якими користувачі знаходять потрібні матеріали. Мета їх написання і розміщення – збільшити продажі і кількість відвідувань ресурсу.

Рекламні або продають статті – спочатку створюються в комерційних цілях. Вони покликані підштовхувати споживачів до того, щоб вони купували конкретні товари, наприклад, в створеному вами інтернет-магазині.

Спічрайтінг – написання промов для політиків, бізнесменів, зірок шоу-бізнесу. Автори професійно написаних промов часто отримують високі та відповідальні посади в різних сферах діяльності.

Розглянувши ці види копірайтингу, потрібно розуміти, що робота з написання статей це можливість далі рости професійно. Крім того, якщо людина начитана, освічена, і добре володіє мовою, він зможе писати цікаві та корисні статті, які будуть затребувані.

Видів копірайтингу кілька. Це дає можливість вести роботу в різних напрямках. Але потрібно пам’ятати, що в будь-який матеріал потрібно включити своє бачення тематики, вміти ставити себе на місце того, хто буде це читати. І завжди потрібно ставити собі одне питання: Чи цікаво мені читати цю статтю? Якщо відповідь позитивна, тоді ви на правильному шляху.

основи копірайтингу

Щодня в глобальній мережі з’являються тисячі нових користувачів. Крім різної інформації, багато з них шукають способи заробітку не виходячи з дому.

Погулявши по неосяжних просторах, спробувавши себе в різних напрямках, користувач бачить перед собою загадкове і незрозуміле слово «копірайтинг».

З цього моменту починається найцікавіше. У нашій країні фахівців в цій сфері менше, ніж в західних країнах, а розумної літератури ще менше.

З чого ж почати і як зробити перший крок, поговоримо далі.

Поради для успішного копірайтингу

 1. Визначтеся з темою, а потім працюйте і пишіть багато. Так, працювати доведеться багато. Тільки так можна напрацювати потрібні професійні навички і знайти стабільних замовників. Особливо багато копірайтер потрібно працювати на самому початку свого шляху, тому що конкуренція на цьому ринку тільки зростає, а новачки готові писати практично безкоштовно.
 2. Підвищуйте професійний рівень. Вивчайте літературу та інші матеріали, благо вони знаходяться у відкритому доступі в інтернеті.
 3. Пишіть так, щоб читати ваш матеріал хотілося. Щоб стати затребуваним у своїй професії, писати потрібно, перш за все, для людей, а тільки потім для пошукових машин.Якщо написання вами матеріали подобаються замовнику і користувачам, підвищиться відвідуваність ресурсу, а значить і ваші доходи як автора.
 4. Не бійтеся брати в роботу замовлення високого рівня складності. Це дозволить розвиватися і самовдосконалюватися.
 5. Підходьте до текстів нестандартно. Творчий підхід до роботи – половина успіху.

Зрозуміло, що ці поради тільки задають напрямок, в якому варто рухатися, а не є істиною в останній інстанції.

А тепер поговоримо трохи про те, як правильно писати статті, як заробити на написанні статей, яких правил варто дотримуватися.

Копірайтинг для новачків

На самому початку діяльності при написанні статей серйозну допомогу в роботі надасть складання плану. Основою будь-якого матеріалу буде проста схема: вступ, основна частина і висновок. При цьому вступ робити великим не потрібно, воно просто вводить читача в курс того, про що стаття.

Основна частина повинна бути розбита на абзаци, кожен з яких повинен містити нову думку. Так і автору простіше буде зорієнтуватися в тексті, а читачам легше сприймати матеріал.

Висновок служить своєрідним узагальненням всього, що сказано в статті. Обсяг його зазвичай невеликий, буквально 4-5 пропозицій, а то і менше.

Яких правил спілкування з замовником варто дотримуватися

Ця частина нашого матеріалу написана спеціально для недосвідчених, новеньких авторів, які часто не беруть до уваги цю важливу частину роботи:

 • При необхідності вмійте відповідати «Ні». Не потрібно працювати в збиток собі, своєму здоров’ю або особистому житті;
 • Не беріть замовлень більше, ніж можете виконати;
 • Цінуйте свій час і час замовника;
 • Говоріть прямо про оплату за свою працю;
 • Якщо потрібно щось уточнити, звертайтеся до замовника. Краще витратити на це час, ніж потім переробляти повністю все;
 • Якщо з різних причин не можете здати матеріал у встановлений термін, краще попросіть відстрочку, ніж висилати матеріал, який захочеться викинути в кошик для сміття в перші хвилини читання. Всі ми люди і якщо причина вагома, вам підуть назустріч;
 • Чи не позиціонує себе, як всезнаючого гуру, знати і вміти все неможливо, а ось виглядати нерозумно, будуючи з себе експерта, цілком реальна перспектива;
 • Не бійтеся братися за великі обсяги роботи. Щоб мати гідний заробіток в інтернеті, пишіть 8-10 000 знаків в день.

Як заробити на копірайтингу або фінансова сторона питання

Якщо копірайтер починає свою діяльність через біржу (а новим авторам уникнути цього важко), ціна на його послуги спочатку буде розрахована по мінімуму. Початківець автор може розраховувати на ціну від 20 до 50 рублів за одну тисячу знаків без пробілів. Це не гігантські гроші, але в міру того як напрацьовується досвід, підвищуються і розцінки.

Підвищити ціни можна тільки тоді, коли автор впевнений в своїх силах повністю. Рівень конкуренції на біржах зашкалює, а новачки готові писати за дуже маленькі гроші.

Зверніть увагу

Є такі власники сайтів, які вважають за краще співпрацювати тільки з тими копирайтерами, якість текстів яких взагалі не викликає питань. Але і оплата в цій категорії набагато вище. Замовник в цьому випадку готовий платити за якість. Професійні копірайтери можуть писати по тарифу від 100 рублів за тисячу знаків, але і це не гранична цифра.

В принципі, на копірайтингу можна заробляти від 10 000 рублів на місяць, до 2-3 тис. Доларів. А якщо ваше місце проживання – регіон, в якому найбільша заробітна плата 15-25 000 рублів і платять її далеко не всім, копірайтинг – відмінний спосіб заробити хороші гроші.

Огляд популярних бірж для копірайтерів

 1. Розглянемо кілька найпопулярніших бірж для копірайтерів, працюючи на яких можна отримувати стабільний дохід.
 2. Для більш наочної подачі матеріалу представимо перелік бірж у вигляді таблиці, а також порівняємо їх за деякими критеріями.
 3. Таблиця 1.Аналіз бірж для копірайтерів
№ п / п біржа Що потрібно від автора особливості біржі
1 Аdvego Реєстрація Вважається найбільшою в Рунеті
2 ETXT (рекомендуємо) Реєстрація Дуже лояльна до нових авторам
3 Content Monster Потрібно пройти тестування Ведеться суворий відбір авторів
5 Work-Zilla (рекомендуємо) мінімальні вимоги Багато завдань різних тематик

Як видно з таблиці, всі ці біржі висувають певні вимоги до своїх авторів. Хтось м’якше, хтось жорсткіше. Варто тільки сказати, що робота на біржі в будь-якому випадку – це досвід, придбання нових навичок і вмінь, а також можливість зростання, якщо автор пише дійсно якісно.

А тепер перейдемо до важливого моменту: проаналізуємо позитивні та негативні сторони заняття копірайтингом.

Плюси і мінуси копірайтингу

Копірайтинг, як і будь-яка інша діяльність має свої позитивні і негативні сторони. Їх варто докладніше розглянути, чим і займемося зараз.

плюси:

 • Копірайтинг – перспективна сфера діяльності. Автор має практично необмежені можливості для професійного зростання;
 • Можливість працювати з будь-якої точки світу, де є інтернет;
 • Розвиток кругозору та отримання нових знань;
 • Непоганий заробіток.

Цілком реально заробляти на життя тільки написанням статей. Звичайно, це залежить від того, яка у вашому місті середня зарплата і які ваші потреби.

мінуси:

 • Такий заробіток підходить не всім. Якщо ваш сусід Вася заробив копірайтінгом на автомобіль, не означає, що і ви це можете зробити, якщо навіть шкільні твори писали з великими труднощами;
 • Високий рівень конкуренції;
 • Потрібно постійно займатися самоосвітою, такі сучасні реалії.

Можна сказати, що якщо вам подобається писати, ви чітко формулюєте думки і можете перенести їх на папір (ну або в Word), копірайтинг для вас. Та й в будь-якому випадку, щоб зробити висновки, потрібно спробувати, щоб не вийшло, як у старому фільмі: «Читати цю книжку не читав, але засуджую».

Тому дерзайте, ризикуйте, шукайте себе! Успіхів вам!

kakzarabativat.ru

біржа копірайтингу

Біржа копірайтингу Адвего – постачальник унікального контенту №1

 • Адвего – це універсальна майданчик для замовлення текстів, фото і будь-якого контенту для сайтів – від однієї статті до наповнення цілих порталів.
 • Забезпечте швидке наповнення сайту, каталогу, інтернет-магазину текстами і статтями – кожен день копірайтери в Адвего виконують понад 10 000 робіт.
 • Замовляйте на біржі копірайту унікальні SEO-тексти для просування сайту з ключами і запитами:
 • опису для товарів і послуг;
 • новини, огляди;
 • коментарі та відгуки.

Економте на контенті, отримуючи тексти дешевше: замовте рерайтинг з одного або декількох джерел, і автори напишуть потрібну кількість унікальних копій.

Всі тексти для біржі рерайтинга і копірайтингу безкоштовно перевіряються Антиплагіат Адвего, вам потрібно лише оплатити готові статті та розмістити на сайті. Якщо потрібна допомога в публікації, підберіть в Адвего контент-менеджера і доручіть йому перевірку і розміщення текстів.

Біржа статей і магазин готового контенту Адвего

 1. Вибирайте з більш ніж 25 000 перевірених унікальних статей – кожен день додається більше тисячі нових текстів.
 2. Завдяки зручному пошуку за розміром, ціною та ключовими словами ви за кілька хвилин знайдете десятки готових авторських статей, перекладні матеріали і тексти з унікальними фото.
 3. Всі тексти в магазині перевіряються на унікальність і грамотність, а на покупки діє гарантія повернення.

Біржа контенту на замовлення – тексти, графіка, фото, послуги

 • Ексклюзивний авторський контент – фото і відеоогляди, унікальні відгуки від реальних людей, поздоровлення у віршах і прозі, отрисовка банерів і творчих ілюстрацій – все це можливо замовити в Адвего.
 • Для біржі текстів працюють фахівці практично всіх професій, які з радістю проконсультують вас і ваших клієнтів, відвідувачів ваших сайтів, наповнять форум і підтримають спілкування по потрібним темам.
 • Також для вас виконають нестандартні завдання – від створення фото- та відеоколлажей до таємних покупців і тестування товарів.
 • Цілодобова служба підтримки Адвего працює на сайті, в чаті, по e-mail і в Skype – звертайтеся, і вам допоможуть створити замовлення і знайти виконавців.

Вебмастера і оптимізатори знайдуть в Адвего тисячі виконавців для наповнення сайтів текстами, коментарями, відгуками і унікальними статтями.

Копірайтери Адвего напишуть тексти для товарів, створять опису послуг, унікальні інформаційні та рекламні тексти: статті про компанії, новини, огляди та контент для Лендінзі, переклад технічного тексту.

Адвего – найбільша SEO-біржа відгуків і платних оглядів з усіх популярних топ рейтингів бірж копірайту, виконавці розмістять сотні позитивних рекомендацій і згадок про вашу компанію в інтернеті: наповнення форумів, в блогах і отзовіках. У соцмережах ви отримаєте тисячі учасників для своїх груп, лайки і репости публікацій, відгуки та коментарі

Для інтернет-агентств і SEO-студій – зручна робота з виконавцями в єдиному інтерфейсі, всі технічні питання щодо виплат Адвего бере на себе. Безкоштовно надаються: автоматична перевірка робіт на унікальність, цілодобова служба підтримки, API для створення замовлень і вивантаження текстів.

Надійна робота в інтернеті

 1. Реєструйтеся на біржі рерайта і копірайтингу Адвего, щоб працювати на дому в інтернеті у вільний час з гарантованою оплатою за виконані замовлення: пишіть статті та коментарі, спілкуйтеся на форумах і в соцмережах, виконуйте різні творчі завдання.
 2. Доступ до всіх сервісів Адвего безкоштовний, а виведення коштів можливий на гаманці Webmoney, Qiwi і банківські карти РФ і всіх країн світу.
 3. Розвивайте кар’єру копірайтера і легально заробляйте онлайн – для роботи потрібен лише доступ до інтернету і комп’ютер.
 4. advego.com

Заробіток в інтернеті без обману на копірайтингу

Заробіток на копірайтингу в інтернеті, скільки можна заробити

Сама я копірайтер, цим ремеслом заробляю собі на життя, тому в серії статей про роботу в мережі я не змогла пропустити рідної собі заробіток на копірайтингу в інтернеті, тому що це цілком реальна робота в онлайн для новачка з оплатою за кожну написану статтю.

Для деяких вона стає додатковим джерелом непоганого доходу (підробітку в 5-10 т.р.), для вільних же фрілансерів, як я, способом повного забезпечення своїх фінансових потреб (від 30 т.р. на місяць) без прив’язки до офісу і територіальним місце проживання.

 • Через біржі я працюю з замовниками з усього світу, і не скажу, що я добре пишу або вмію або вміла це робити 🙂Життя з технарів привела в цю професію … і мені зараз вистачає!
 • Розглядати такий вид діяльності рекомендую тим, хто прагне і вміє грамотно писати, красиво обрамляти свої думки в тексти, уміє шукати, аналізувати, обробляти і відсівати інформацію, тому що все з голови не напишеш.
 • Більш того, якщо ви вважаєте, що ви це не вмієте робити, то раджу такі висновки зробити тільки після того, як ретельно себе спробуєте на практиці і напишіть хоча б мільйон знаків на замовлення.

Одна стаття в середньому виходить 3000-7000 символів, тобто написавши на замовлення пару трійку сотень статей, ви зможете зробити чіткі висновки – ваше це чи ні! І тільки потім робити якісь зрозумілі дії.

Чи здатні ви, виходить чи “красиво обрамляти свої думки”, причому не на вашу зарозумілості, а людей, які платять за вашу роботу вам гроші. А чи не зробивши передчасні висновки, тому що у вас не виходить щось на перших парах …

Тому гарненько попрацювавши над самим і з собою, ви зможете протягом двох-трьох місяців отримати нову відмінно оплачувану роботу, яка зможе стабільно приносити від 20 до 70 т.р. в місяць в залежності від зростання вашої кваліфікації та особистої ефективності.

Важливим якістю стає самодисципліна, тому що райтеру (письменнику в лапках) необхідно тривалий час сидіти біля екрану комп’ютера, писати тексти, складати графік і чітко його дотримуватися, бути в курсі змін професії і швидко підлаштовуватися під обставини.

Я ось, наприклад, на початку думала, що ніколи не зможу, щось писати, що я письменник чи що … а нічого, справа в процесі перших місяців пішло і стало норм 🙂

Читати ж вмію, писати в школі навчили, твори, викладу проходила, на роботі звіти, взагалі звичайна робота виходить, почуття дискомфорту не більше ніж випробувальний термін на новій роботі саме по собі пройшло і прийшла впевненість у власних силах.

Що слід врахувати

 1. Робота вдома або дистанційна робота складна тим, що потрібно регулювати свій робочий день, планувати робочі процеси самостійно, шукати замовлення, не сподіваючись на колег або начальників.
 2. Тому що багато хто не може подолати цей стан після переходу на удаленку, тому повертаються назад на звичайну роботу.
 3. Це потрібно просто відразу враховувати при переході на фріланс і думати тільки самостійному контролі, так як ви самі собі начальник, який і по попі собі дасть і зарплату видасть.
 4. “Інших дядь”, як добрих і так злих, в заробіток на копірайтингу в інтернеті або інших самостійних способів заробітку в мережі, немає 🙂
 5. Так само варто розуміти і ні в якому разі не плутати написання текстів з чистою журналістикою, тому що вебрайтерам не доводиться вести розслідування і виїжджати на локації для збору даних до статті.
 6. Головне ж завдання копірайтера полягає в написанні цікавих, корисних для читачів аналітичних, новинних, інформаційних статей по заданій замовником тематики.

Проте, при належному підході і працьовитість можна кожен місяць отримувати пристойну зарплату і це радує! Все буде залежати від умінь злагоджено працювати з самим собою і прагненню якісно виконувати свою роботу.

В принципі, це основне, так як якщо ви (виконавець) будете робити добре свою роботу, контрагенти (джерела замовлень) будуть вносити вас в свої списки і постійно пропонувати підряди 🙂а ви зможете ще і набивати собі ціну і з ростом свого професіоналізму без побоювання піднімати свої розцінки.

Як заробити на копірайтингу, з чого почати

 • Щоб покласти хороший старт нової професії, слід вивчити інформацію про обраний рід діяльності і оцінити свої здібності, шанси, тому що нерідкі випадки, коли людина після написання 5-20 статей розуміє, що даремно витратив час.
 • Часто це трапляється після проходження різних курсів, де тренери без належної підготовки просто “втовкмачують” думки про легке і красивому доході копірайтерів, акцентуючи увагу на те, що заробити на копірайтингу в інтернеті навіть з мінімальною підготовкою можна від 60 тисяч рублів на місяць.
 • Звичайно ж, зарплата в 60 тисяч рублів для новачка на копірайтингу – це вигадки, і вони не відповідають дійсності!

Тому щоб новачку зрозуміти, як заробити на копірайтингу і з чого починати в першу чергу, рекомендую звернути увагу на спеціальні біржі.

Це місце, де «зустрічаються» замовники і виконавці.

 1. Відразу варто зробити застереження, якщо ви не вмієте писати і не знаєте як це робити, на біржу йти відразу недоцільно, потрібно спочатку розписатися, зробити це можна на чужих блогах, просто пропонуючи написати статтю просто так або завести свій, написати статей двадцять, а потім пробувати свої сили на біржі.
 2. Під час такої практики прийде розуміння, якщо ви звичайно паралельно будете розвиватися в цій темі і блог залишиться і буде приносити дохід, який можна вести у вільний від роботи час, тим більше що потрібно просто писати, що там, що там 🙂
 3. Алгоритм роботи сервісів з пошуку клієнтів (бірж копірайтингу) простий:
 • Реєстрація з зазначенням ника, адреси, телефону і електронного гаманця, картку для виведення грошей.
 • Вивчення правил системи, це обов’язковий пункт, оскільки за його порушення в будь-який момент можуть забанити.
 • Вибір тематики, заповнення профілю та портфоліо для залучення потенційних замовників.
 • Пошук роботи в стрічці, пропозицій від замовника, виставлення своїх текстів на продаж.
 • Написання статті по заданій тематиці, не варто забувати, що текст повинен відповідати технічним завданням, з яким слід ознайомитися перед відправкою своєї заявки.
 • Здача готової роботи, де важливо стежити за дедлайном – часом здачі (у фрілансерів з цим часті проблеми). Так само після відправки текст на багатьох біржах піддається перевірці коректором, модерації, аналізу на відповідність ТЗ – унікальності, спаму і іншого.
 • Оцінка тексту замовником, якщо все в порядку, статтю приймають, а зазначена в замовленні сума автоматично відправляється на рахунок виконавця, якщо немає, можуть відправити на доопрацювання.

Щоб закріпитися в професії, потрібно до неї правильно ставиться, це така ж постійна робота, як наприклад сантехнік, тільки віддалена, сантехнік лагодить крани, ви пишіть тексти, обидва результату роботи допомагають людям.

Тому важливо заздалегідь дізнатися, як заробити на копірайтингу новачкові, оцінити перспективи, знання для виконання роботи і вже тільки потім йти цим шляхом!

важливо

Тому що якщо цього не зробити, можна втратити багато часу, а воно безцінне. Знаєте як буває, надивляться люди всяких інфобізнесменов, які їм “втирають”, що можна в інтернеті і там заробити, і тут, і все просто і легко – геть, в копірайтингу взагалі нічого знати не треба, йди пиши і гроші отримуй.

І люди йдуть, але стикаються з проблемами, виявляється не все так просто … І адже їх не обманюють, копірайтінгом дійсно можна заробляти в інтернет, просто велику частина не договорюють, а самі люди не вникають в тему, звідси і вигуки потім: “Так пробував Я! Фігня цей ваш копірайтинг! “

 • Що ще?
 • Ще одним аспектом початку роботи в цьому напрямку є наявність комп’ютера, краще ноутбука!
 • Можна використовувати машину середню по параметрам, так як інструментарій для такої діяльності не ресурсовитрати, як наприклад, в роботі монтажера відео.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *