Що таке офшор – вибір офшорних зон, процес реєстрації компанії

Что такое оффшор - выбор оффшорных зон, процесс регистрации компании

Одним з найбільш результативних методів податкової оптимізації є офшор. Він заснований на звільнення компаній, що належать іноземним громадянам від повної або часткової сплати податків.

Ця норма закріплена в законодавстві деяких країн. Основна вимога, яка висувається до компаній такого роду – їх комерційна діяльність повинна відбуватися за межами країни, де зареєстрована фірма. Замість податків офшорна фірма зобов’язана щорічно платити фіксовану суму збору.

вибір зони

Що таке офшор - вибір офшорних зон, процес реєстрації компанії

Перед тим як почати реєстрацію компанії в офшорі слід дізнатися про особливості та відмінності кожної зони, умови роботи в них. Це і ступінь конфіденційності, і вимоги до організації та ведення роботи, і перелік звітності, якщо вона є. Також на правильний вибір зони чимале значення надає сфера діяльності компанії, яку мету переслідує її створення.

При виборі зони також необхідно знати, чи укладено в цій юрисдикції положення про скасування подвійного оподаткування податками з вашою країною, так як тільки в цьому випадку покупка офшорній компанії буде оптимальним рішенням для отримання доходів.

Офшорні зони діляться на три категорії:

 • класичні зони;
 • зони з низьким рівнем податків;
 • інші, де створені сприятливі умови для ведення певних видів бізнесу.

Класичний тип офшору – це країни, де з офшорних компаній повністю знята податкове навантаження. Для продовження терміну дозволу на ведення бізнесу необхідна тільки сплата щорічного збору. Також для цієї зони характерно звільнення від ведення і подання фінансової звітності або зведення її кількості до мінімуму.

До числа країн, що відносяться до класичного типу офшорів, відносяться Панама, Британські Віргінські острови, Багамські та багато інших.

Процедура реєстрації офшорної компанії в класичній зоні також досить проста. Але слід звернути увагу на той факт, що до фірм, зареєстрованим в цій категорії офшорів, ставляться насторожено і солідні компанії вважають за краще не мати з ними справи саме через відсутність будь-якого контролю над їх діяльністю, а отже, низькою благонадійності.

До другого типу відносяться країни, де надаються великі податкові пільги, але існують суворі вимоги до надання фінансової звітності та бухобліку.

Також при реєстрації таких компаній список акціонерів або засновників повинен бути відкритим. До таких офшорах відносяться Кіпр, Ірландія, Ісландія, Швейцарія, Угорщина та інші.

Компанія, зареєстрована в такій зоні, вважається престижною.

Третя зона формально не є офшорною. Але законодавство країн або територій, що входять в неї дозволяють створити схему, при якій рівень податків зводиться до мінімального для деяких сфер діяльності. Вимоги до звітності при цьому пред’являються досить жорсткі.

Так, для фірм, зареєстрованих в Нідерландах і провідних холдингову діяльність за межами країни, ставка податку буде менше ніж 1%. До країн третьої категорії відносяться Англія, Данія, США, Канада.

Реєстрація компанії в цій офшорній зоні дає можливість вести міжнародний бізнес, сплачуючи податки і зазнаючи аудиторським перевіркам.

Зверніть увагу

Вибираючи оптимальну офшорну зону, необхідно враховувати наступне: якщо репутація компанії має пріоритетне значення, варто звернути увагу на престижні юрисдикції, якщо важливим моментом є конфіденційність, класичний офшор – то що потрібно.

З огляду на безліч нюансів, які існують в кожній країні, що входить в ту чи іншу офшорну зону, перед тим як почати процедуру реєстрації варто досконально вивчити законодавство обраних держав, отримати консультації фахівців. Вони допоможуть зорієнтуватися у всіх тонкощах і підібрати ту юрисдикцію, яка оптимально підійде вашим цілям.

процес реєстрації

Реєстрація офшорів вигідна, перш за все, представникам великих середніх ділових кіл. Дрібним фірмам найчастіше нерентабельно оплачувати витрати, які виникнуть при обслуговування офшору.

умови

Що таке офшор - вибір офшорних зон, процес реєстрації компанії

Умови, висунуті кожної юрисдикцією до пакету документів, мінімальної кількості акціонерів, статутного фонду різні. Найпростіше придбати вже готову фірму в обраній зоні, або замовити оформлення в спеціалізується на цьому фірмі.

Для того, щоб зареєструвати фірму в офшорі і отримати податкові преференції потрібно виконання наступних основних умов:

 • Власником / власниками компанії має бути іноземна особа / особи.
 • Підприємницька діяльність повинна вестися за межами офшорної території.
 • Реєстрація повинна проводитися відповідно до законодавчих норм держави -оффшора.

документи

Що таке офшор - вибір офшорних зон, процес реєстрації компанії

Перелік документів, які потрібно подати для реєстрації компанії в офшорній зоні залежить від типу обраної юрисдикції.

У стандартний пакет документів входить:

 • Нотаріальна копія закордонного паспорта або копія внутрішнього паспорта, завірена нотаріусом з нотаріальним перекладом документа на англійську (оригінали та їх скановані копії).
 • Заповнена форма декларації, де треба буде вказати особисті і контактні дані, коротко охарактеризувати планований бізнес (оригінал і сканована копія).
 • Банківська довідка англійською мовою або її переклад, завірений нотаріусом, де підтверджуються особисті дані і місце проживання (оригінал і сканована копія).
 • Рекомендація англійською мовою від банкіра, юриста або бухгалтера, що мають відповідний сертифікат, де також підтверджуються особисті дані і країна постійного проживання (оригінал і сканована копія).

Щоб почати процедуру оформлення офшорної фірми досить надати скановані копії названих паперів, а їх оригінали додати пізніше.

Для реєстрації офшору в класичній зоні найчастіше вистачає документів, зазначених в перших двох пунктах.

Також для реєстрації фірми необхідно знати, як компанія буде називатися. Можна вибрати вже зарезервоване ім’я, а можна вказати своє. В останньому випадку, слід перевірити чи немає збігів в найменуванні з уже зареєстрованими офшорними компаніями і для того, щоб убезпечити себе від такої ситуації вказати три варіанти назви в пріоритетному порядку.

Якщо реєстрація компанії була замовлена ​​у фірми, то після закінчення процедури господар компанії отримує на руки наступні документи:

 • свідоцтво;
 • статут і Меморандум;
 • перший протокол зборів керівництва фірми;
 • наказ про призначення директора;
 • сертифікат акцій і реєстр акціонерів (при їх наявності);
 • трастовую декларація;
 • довіреність на право представляти інтереси фірми в зоні юрисдикції, обраного агенту;
 • печатка.

Допомога

Що таке офшор - вибір офшорних зон, процес реєстрації компанії

Для того щоб створити офшорну компанію необов’язково бути присутнім в країні, де вона буде реєструватися.

Максимально спрощена процедура, що заощаджує час і гроші – це звернення по допомогу в спеціальні компанії, які займаються реєстрацією офшорів професійно.

Фахівці зможуть провести реєстрацію, вивести кошти в офшорну зону, представити ваші інтереси в реєстраційному бюро, у нотаріусів, в банку і інших інстанціях, які треба буде відвідати в процесі реєстрації.

У тому випадку, якщо було прийнято рішення провести всі дії самостійно, то їх порядок повинен бути наступний:

 1. Вибирається назва фірми. Цьому процесу потрібно приділити особливу увагу, так як кожна юрисдикція висуває свої вимоги до формату імені.
 2. Складається статут, де в обов’язковому порядку зазначаються плановані види діяльності. Статут повинен бути підписаний усіма засновниками.
 3. Готується установчий договір, де розподіляються акції, вказується форма функціонування, управління, описуються правила ведення обліку, регламентуються взаємовідносини між усіма учасниками підприємства.
 4. Визначається сума статутного капіталу. Найчастіше його розмір впливає на ставку щорічного мита, яку треба буде платити за компанію. Чим вище статутний капітал, тим нижче ставка. Також деякі зони висувають вимоги до його мінімально допустимого значення.
 5. Реєстрація офшору практично завжди вимагає наявність юридичної адреси, розташованого на території юрисдикції. На нього в подальшому буде відправлятися кореспонденція, офіційні листи, запити. Реєстрація адреси зажадає візиту в країну, в якій оформляється офшор.
 6. Також особистої присутності власника при самостійному оформленні компанії потребують відкриття рахунку в банку.
 7. Якщо є бажання зберегти конфіденційність і правила юрисдикції це допускають, то можна призначити номінальних керівників і акціонерів компанії. Підготувати на них необхідні документи.
 8. Зібраний пакет подається в палату реєстрації обраної юрисдикції. Відправити його можна поштою або через інтернет.
 9. Проводиться оплата державного мита.

Документи, що підтверджують реєстрацію, прийдуть на вказану адресу протягом 2 – 5 тижнів. Терміни реєстрації також залежать від юрисдикції офшору.

Дивіться також відео про спосіб реєстрації офшору

вартість процедури

Для реєстрації офшорів треба буде заплатити збори в ліцензійний відділ, скарбницю держави, контрольне управління, відділ, що стежить за дотриманням норм права і інші. Всі ці збори складуть в результаті повну вартість оформлення компанії в офшорі.

Додатковими витратами будуть нотаріальні, банківські послуги, кур’єр та інші. Загальна вартість реєстрації звичайної компанії може коливатися від 300-400 доларів до кількох тисяч . Велика фірма європейської юрисдикції може обійтися в 100 000 доларів і більше.

Звітність фірми в офшорі

Що таке офшор - вибір офшорних зон, процес реєстрації компанії

Ведення бухгалтерського обліку та складання необхідної звітності залежить від законодавчої бази країни, де була зареєстрована офшорна компанія.

Фірми, які були оформлені в класичних офшорних зонах зазвичай не повинні подавати будь-яку звітність, тому можуть вести облік в зручній для них формі.

Законодавство низькоподаткових зон більш вимогливо в цьому питанні.

В обраній країні

Законодавство деяких класичних офшорних зон, наприклад, Британських Віргінських островів або Сейшел, хоч і не вимагають здачі звітності, передбачають таку норму, як облік всіх операцій фінансового характеру та зберігання документів, пов’язаних з ними. Якщо документи зберігаються поза юридичного офісу, реєстраційний агент повинен мати точну адресу їх фактичного знаходження.

Офшорні компанії, які знаходяться в оптимальних юрисдикціях, як правило, здають фінансову звітність, зобов’язані проходити щорічний аудит і вести облік . Така компанія може обійтися без послуг бухгалтера протягом року, звернувшись до його допомоги в кінці періоду, напередодні складання звіту і проходження перевірки.

Терміни подання звітності, формат аудиторської перевірки в різних юрисдикціях також різні.

Відзвітувати на Кіпрі, фірма може протягом року, Гонконг відводить на цей процес три місяці. Англія допускає проходження спрощеного аудиту для малих підприємств.

Під цей термін підпадають компанії з річним оборотом в фунтах менше п’яти з половиною мільйонів, числом працюючих менше 50 чоловік.

За недотримання термінів подачі звітів на фірми накладаються штрафи, за несплату яких компанія може бути закрита.

Відсутність документів про аудиторську перевірку також призведуть до негативних наслідків.

Фірма не отримає довідки про те, що вона стоїть на обліку в податковій, а цей документ свідчить про її надійності і довідки про резидентність, що дає право на застосування пільг по оподаткуванню.

Звітність повинна подаватися навіть у разі відсутності будь-якої діяльності на протязі звітного періоду.

На батьківщині

Що таке офшор - вибір офшорних зон, процес реєстрації компанії

Чи повинна офшорна, а значить, іноземна компанія звітувати на Батьківщині її власника? Якщо господар / господарі фірми є відкритими акціонерами і отримали дивіденди, то надання звіту і сплата податку є необхідними діями.

У всіх інших випадках, при відсутності факту особистого отримання доходів, або якщо дохідні кошти були вкладені в бізнес, оподатковуваний база відсутня і звітувати перед податковими органами на Батьківщині не треба.

Підводячи підсумки, можна сказати, що офшорна фірма – це досить складний робочий інструмент, який повинен бути правильно налаштований, грамотно обслуговуватися і використовуватися. Тільки в цьому випадку його застосування принесе ті результати, заради яких цей інструмент створювався.

Увага!

 • У зв’язку з частими змінами в законодавстві інформація часом застаріває швидше, ніж ми встигаємо її оновлювати на сайті.
 • Всі випадки дуже індивідуальні і залежать від безлічі факторів. Базова інформація не гарантує рішення саме Ваших проблем.

Тому для вас цілодобово працюють БЕЗКОШТОВНІ експерти-консультанти!

ЗАЯВКИ ТА ДЗВІНКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ЦІЛОДОБОВО і БЕЗ ВИХІДНИХ ДНІВ .

офшорні компанії

Офшорні компанії продовжують залишатися найбільш популярним способом ведення бізнес-активності. Вони дозволяють не тільки отримувати пільги на оподаткування, але також і дозволяють оптимізувати податкове навантаження.

Існує цілий список країн, де не тільки дозволена реєстрація офшорних компаній, але також і не заборонена бізнес-активність з багатьма державами світу.

важливо

Незважаючи на це, інтерес до офшорів і реєструється в цих юрисдикціях компаніях залишається досить високим.

Компанія Law and Trust International пропонує познайомитися з поняттям офшорної компанії, особливостями її створення, а також з необхідними вимогами для реєстрації. Наші фахівці зібрали найважливіші факти про створення компанії на території офшорних юрисдикцій.

Що таке офшорні компанії

Оффорние компанії – це компанії, які користуються пільгами в сфері оподаткування та зареєстровані в офшорних зонах, тобто в країнах або на територіях, які цілеспрямовано залучають міжнародний бізнес, надаючи їм податкові пільги.

Інакше кажучи, офшорна компанія має певний правовий статус. Він визначається законодавством тієї країни, де проводиться реєстрація самої компанії. Важливо відзначити, що вибір юрисдикції для реєстрації компанії здійснюється на підставі міжнародного податкового планування, яке спрямоване на пошук найбільш вигідних умов розвитку бізнесу.

Що таке офшор - вибір офшорних зон, процес реєстрації компанії

Як працюють офшорні компанії: переваги і недоліки

До основних переваг наявності офшорних компаній варто віднести такі, як:

 • відсутність оподаткування;
 • гнучке законодавство;
 • підтримка іноземних бізнесменів на всіх рівнях.

Такі переваги дають хороші можливості ведення бізнесу через офшорні компанії. Ви захистите свою компанію не тільки від спроб ліквідації, а й проти неправомірних позовів, незаконних вимог та інше.

Однак в реєстрації офшорної компанії є і недоліки. Навіть можливість ведення бізнесу через офшорні схеми і використання офшорних компаній може мати наслідки. Тому першим недоліком варто вважати вибір юрисдикції, де буде реєструватися майбутня компанія.

Другим недоліком є ​​наявність обмежень з боку багатьох країн по роботі з офшорними компаніями і юрисдикціями. Деякі держави як США і члени ЄС ретельніше перевіряють партнерів і компанії, які мають реєстрацію в подібних регіонах, що сприятиме збільшенню терміну виконання фінансових зобов’язань.

Тому звертаючись до юристів компанії Law and Trust International, вам обов’язково говорити про бажаних регіонах реєстрації. Також не забудьте уточнити, з якими юрисдикціями буде працювати ваша офшорна компанія поза територією реєстрації.

Офшори: оподаткування

Оподаткування для офшорних компаній реалізується за принципом часткового вилучення коштів до бюджету країни реєстрації. Воно залежить від ряду таких факторів як подача звітів, наявність номінальних директорів і секретаря, оприлюднення власників і багато іншого. Завдяки цим критеріям, виділяють кілька типів оподаткування для офшорів.

«Податкова гавань» (tax haven)

Тут застосовується система податків для офшорних компаній, які отримують дохід від зборів за реєстрацію або оформлення документації, щорічних (як правило, фіксованих) перерахувань або мит. У них часто створюють ріелтерські, страхові фірми, брокерські установи, компанії з прокату суден, извлекающие з подібного виду діяльності солідні доходи.

Юрисдикції з низьким оподаткуванням (jurisdictions with low taxation)

В рамках зазначеної території з подібною системою справляння податків, компанія сплачує обов’язкові мінімальні податки і мита, однак на неї не поширюються правила сплати прибуткового, корпоративного та інших податків, якщо доходи отримані через території цієї зони (тобто, вони іноземного походження) .

Спеціальні податкові режими

У ряді держав присутні регіони і території, де для нерезидентів країни існує особливий податковий режим. Так формально країна уникає зарахування до офшорів, так як фіскальна система складається з декількох складових систем.

Наприклад, в таких юрисдикціях виплати мінімізуються за рахунок їх поділу на місцеві та загальнодержавні – від перших компанія звільняється, а ось другі можуть бути вкрай невисокими або майже нульовими. При правильному виборі території реєстрації офшорної компанії, ваш бізнес принесе істотний дохід.

Вибрати відповідний офшор сьогодні все важче, проте фахівці компанії Law and Trust International готові надати всі можливості для вибору вигідною офшорної юрисдикції для відкриття вашої компанії.

Де краще відкрити офшорну компанію

Відкриття офшорної компанії відбувається у відповідних юрисдикціях, які підходять під всі параметри офшору. Однак варто в цей список країн включити і ті, які не є класичними офшорами, а є країнами з низьким оподаткуванням. Також існують і країни з так званим класичним оподаткуванням, які нагадують можливості офшорних компаній.

Відзначимо і той факт, що деякі класичні офшорні юрисдикції потрапляють в так званий «чорний список», який формують регулятори багатьох країн. Найчастіше в ньому знаходяться країни, в яких відсутня система обміну податковою інформацією з іншими державами, немає обов’язкової вимоги до подачі звітності і не співпрацюють у боротьбі з відмиванням коштів.

Незважаючи на це, реєстрація офшорної компанії у відповідній юрисдикції планети вимагає дотримання законодавства країни реєстрації. Для більш детального розуміння кращого вибору країни для відкриття офшорного бізнесу, звертайтеся до наших фахівців.

Як відкрити офшорну компанію: Процес реєстрації

Штат професійних юристів компанії Law and Trust International постійно вивчає нововведення в іноземному законодавстві, через що процес оформлення компанії виробляється строго за законом. Реєстрація офшору передбачає проходження декількох етапів:

 1. Вибір організаційно-правової форми, реєстрація юридичної адреси. У кожній юрисдикції є свої вимоги до розміщення офісу на території країни-реєстратора. При прийнятті рішення про реєстрацію компанії важливі всі деталі.
 2. Оплата мит і послуг держави-реєстратора. Сума державних внесків стане зрозумілою після вибору клієнтом юрисдикції. Орієнтовний прайс розміщений на сторінках кожної з офшорних зон на нашому сайті. Для складання загального кошторису послуг звертайтеся до фахівців.
 3. Відкриття банківського рахунку, внесок мінімального статутного капіталу (якщо цього вимагає законодавство). Розмір внеску визначається і заздалегідь повідомляється клієнту нашими експертами.
 4. Кожна стадія вимагає збору певного пакету документації. Як правило, весь пакет перекладається на державну мову країни установи підприємства. Після подачі прохання на реєстрацію фірми до моменту прийняття рішення про реєстрацію проходить певну кількість часу.

Необхідні документи для реєстрації фірми в офшорі

У числі найбільш важливої ​​документації майбутньому власнику офшорної компанії варто мати в наявності посвідчення особи бенефіціарів, акціонерів і керуючих компанії, збір і оформлення інших документів здійснюється співробітниками нашої компанії.

Повний список залежить від приналежності клієнта до вибраного офшору, виду діяльності компанії, склад учасників, також можуть запитуватися додаткові документи. Чіткий перелік документів, необхідний для подачі фахівцям, буде оголошено юристом нашої компанії після отримання первинних даних про засновника і виді діяльності майбутньої компанії.

Скільки коштує відкрити офшорну компанію

Крім можливості заснувати своє офшорне установа, ви також можете купити готові офшорні компанії. Процес реєстрації спрощується, що дозволяє заощадити час і гроші замовника.

А ось ціна реєстрації офшорної компанії залежить від ряду факторів як вибір юрисдикції, сплата реєстраційних зборів і послуг, отримання сертифікатів на володіння компанією і іншого.

Для кожної юрисдикції існує встановлена ​​(фіксована) вартість, яка включає всі необхідні для обраної юрисдикції параметри. Щоб дізнатися вартість, звертайтеся до наших фахівців вже зараз.

Наші послуги з реєстрації офшорних компаній

Юристи нашої компанії мають величезний досвід в реєстрації офшорних компаній. Ми надаємо правовий супровід реєстрації нового офшорного підприємства, так як ця послуга – одна з тих, яка спрямована на створення юридичної особи без необхідності вивчення законодавства країни самим клієнтом.

Ми також реєструємо іноземний бізнес не тільки в класичних офшорних зонах, а й в регіонах з пільговим оподаткуванням, що збільшує вибір для клієнта. Безкоштовна консультація від наших юристів допоможе правильно вибрати держава з кращими умовами для оформлення підприємства.

 • Крім відкриття офшорів, реєстрації зарубіжних компаній в Європі та інших країнах, ми займаємося відкриттям банківських рахунків і надаємо інші супровідні послуги, що дає клієнтові можливість витрачати менше часу на підбір фахівців.
 • Ми маємо вагомий досвід роботи в юридичній сфері, а висока кваліфікація співробітників і їх професійний досвід в реєстрації компаній в офшорних зонах допомагає оперативно виконувати оформлення компаній для клієнтів.
 • Компанія Law & Trust пропонує реєстрацію офшорних компаній за цінами, вигідними для клієнта.

Переваги відкриття бізнесу з Law & Trust International

 • Повний спектр супутніх послуг: Ми надаємо повний спектр послуг, серед яких такі як реєстрація компанії і торгової марки, збір необхідних документів, отримання ліцензії на необхідний вид діяльності, відкриття рахунку в банку і багато іншого.
 • Перша безкоштовна консультація: юристи Law and Trust надають першу безкоштовну консультацію, а також послуги з аналізу та виробленні правової позиції по піднятою вами проблеми.
 • Швидко і надійно: L & T забезпечує безпеку даних кожного нашого клієнта;
 • Ефективність: Ми надаємо персональний підхід до кожного окремого випадку, щоб допомогти привести ваш бізнес до успіху.

Юристи компанії Law & Trust International зможуть допомогти зареєструвати вашу офшорну компанію в обраній вами точці земної кулі.

Як зареєструвати офшорну компанію самостійно: покрокова інструкція

Що таке офшор - вибір офшорних зон, процес реєстрації компанії

офшори |
23 Мар 2017 |  
6266

Регулярно уряд підвищує податкове навантаження на підприємства, тому багато бізнесменів замислюються про скорочення витрат на податки шляхом перекладу компанії під юрисдикцію офшорного держави.

Щоб відкрити свою фірму в вільній економічній зоні, можна звернутися до фахівців, які допоможуть підготувати всі необхідні документи і правильно оформити юридичну особу в іншій країні. Але тим, хто хоче максимально урізати витрати, буде корисно дізнатися, як здійснюється реєстрація офшору самостійно.

У цій статті ми розповімо про те, як відкрити свою компанію під юрисдикцією офшорного держави, не вдаючись до допомоги третіх осіб.

Оптимальні варіанти оподаткування, відкриття компаній і рахунків в офшорних зонах, допомога у виборі готових офшорів.

Основні етапи реєстрації фірми в офшорі

Можна виділити п’ять етапів у процесі реєстрації офшорної фірми.

Крок 1 – вибір країни

Перед початком процесу підготовки до реєстрації фірми у вільній економічній зоні, потрібно вибрати країну, куди краще перевести свою компанію. Різні безподаткові держави пропонують різні умови для іноземних інвесторів, тому потрібно вибирати офшор відповідно до цілей діяльності компанії.

Крок 2 – визначення найменування компанії

Далі необхідно вибрати назву для фірми. Так як в кожній країні діють свої стандарти щодо найменування юридичних осіб, перед тим, як зареєструвати компанію в офшорі, потрібно переконатися, що назва компанії відповідає прийнятим нормам.

Крок 3 – підготовка документів

Після цього можна приступати до підготовки та оформлення документів. Цей процес включає в себе:

 • Складання статуту компанії , визначення виду діяльності. Цей документ повинен бути підписаний усіма засновниками компанії.
 • Другий документ – угоду про заснування фірми , в якому вказується розподіл часток, форма роботи компанії, форма управління, правила ведення фінансового обліку. Разом з цим в даному документі розписуються корпоративні відносини всередині фірми.
 • Визначення величини статутного капіталу . У деяких країнах можлива реєстрація тільки тих компаній, чий статутний капітал перевищує певний розмір. Інша особливість полягає в тому, що чим вище капітал, тим зазвичай нижче щорічні виплати на утримання компанії.
 • У тому випадку, коли потрібно зберегти конфіденційність керівного складу фірми необхідно поставити номінальних суб’єктів, управляти компанією . Таке можливо не у всіх офшорних юрисдикціях.

Що повинно бути вказано в перерахованих вище документах? Першорядне значення мають документи про заснування фірми. Важливо звернутися юриста, що спеціалізується на складанні такого роду паперів. Дуже важливо, щоб вони були складені згідно з усіма вимогами країни, в якій буде реєструватися компанія.

У статуті підприємства прописують загальні правила ведення справ. Щоб реєстрація офшору самостійно була успішною, цей документ повинні підписати всі суб’єкти, які беруть участь в управлінні компанією. Потім підпису необхідно завірити у нотаріуса. У деяких випадках за законодавством офшорного держави потрібно, щоб хоча б один з керівників компанії був резидентом цієї країни.

Статутний капітал визначається кількістю акцій, наявних на руках у власників компанії. Залежно від того, скільки цих цінних паперів знаходиться у володінні кожного засновника фірми, визначається частка учасників.

Крок 4 – подача документів в реєструючі органи

Підготовлений пакет документів відправляють реєстраційному агентові, який буде відповідати за відкриття банківського рахунку, реєстрацію юридичної адреси компанії.

Замість того, щоб довіряти цей процес третьої особи, можна спробувати зареєструвати офшорну компанію самому. Для цього доведеться відвідати потрібну країну, де потрібно буде звернутися до держреєстру і подати туди документи.

Також буде потрібно самостійно відкрити особистий рахунок і подати заяву на реєстрацію юридичної особи.

Порада

При подачі документів, для початку процесу реєстрації компанії в офшорі, необхідно заплатити державне мито. Термін розгляду документів зазвичай не перевищує п’яти тижнів, однак це залежить від порядків реєстрації компанії, прийнятих в окремо взятій державі.

Вартість всього процесу реєстрації може бути зовсім невеликий – близько 300 доларів. Тим не менш, вона може доходити і до декількох тисяч доларів. У цю суму входять витрати на оплату послуг юристів, банку, кур’єрів, а також державне мито.

Крок 5 – переказ коштів на офшорний рахунок

Після успішної реєстрації офшорного рахунку необхідно перевести кошти компанії в країну вільної економічної зони. Існує кілька способів це зробити:

 • через офшорного посередника – для цього досить перевести гроші через фірму, зареєстровану в країні з мінімальними вимогами до надання фінансової звітності;
 • через надання кредитів;
 • через надання різних послуг, наприклад, консалтингових;
 • через перепродаж різних товарів.

Таким же способом відбувається і виведення коштів з офшору.

Порядок подачі фінансових звітних документів

Що стосується фінансової звітності, то в разі «класичних» офшорів не потрібно подавати ніяких відомостей контролюючим органам. Однак, в більшості безподаткових країн потрібно регулярно звітувати про фінансові операції компанії. Для цього можна найняти бухгалтера безпосередньо перед терміном подачі документів.

У кожній країні встановлені свої терміни подачі фінансових звітів. Наприклад, в Республіці Кіпр потрібно це зробити протягом першого року функціонування компанії, а в Гонконгу – протягом трьох місяців.

Якщо власник офшорної фірми відкрито числиться в списку акціонерів, то після отримання дивідендів, він буде змушений платити податки державі, громадянином якої він є. Якщо ж немає прямих вказівок на те, що він володіє часткою фірми і отримує відсоток від її прибутку, то він не зобов’язаний сплачувати податкові збори. Таке ж правила діють і при виведенні коштів з офшору.

Зареєструвати фірму в офшорі самостійно не так складно, як здається. Щоб бути впевненим у тому, що вся зібрана документація відповідає вимогам держави вільного економічного регіону, краще звернутися до фахівців, консультують з питань перекладу бізнесу в безподаткові зони. 

Краща офшорна юрисдикція для компанії

28 листопада 2017

Хочете дізнатися, яка юрисдикція є найкращою для реєстрації офшорної компанії? Тоді це керівництво повинне бути прочитано.

Зверніть увагу, що коли в цій статті йдеться про краще юрисдикції для реєстрації компанії, мається на увазі найкраща юрисдикція для Вашої офшорної структури. Офшорна компанія може бути корпорацією, LLC, фондом і так далі.

 • Щоб визначити, яка юрисдикція є найкращою для реєстрації офшору, необхідно розглянути ряд факторів, в тому числі: • конфіденційність і захист, • професійні послуги і варіанти управління інвестиціями, • міжнародні банківські варіанти, • дешева робоча сила • зобов’язання по податках і платежах, • вимоги до аудиту або звітності місцевих жителів, • світогляд / сприйняття,
 • • країни, що пропонують спеціалізовані структури (нішеві ринки).

Краща офшорна юрисдикція для конфіденційності та захисту

Коли клієнти запитують, яка юрисдикція є найкращим офшором для компанії, вони зазвичай мають на увазі, де найбезпечніше зареєструвати офшорну компанію так, щоб забезпечувати максимальну конфіденційність і захист своїх активів.

Беліз і Невіс мають закони, які є «клієнтськими» або «діловими», а не «кредиторськими». У Белізі і Невіс закони захищають Вас від усіх претензій, за винятком тих випадків, коли передача вважається шахрайською.

Беліз і Невіс є кращими офшорними юрисдикціями, тому що не потрібно великий штат співробітників. Ви можете відкрити офшорну корпорацію або LLC в цих країнах з однією людиною – фактичним власником. Це робить реєстрацію офшору в Белізі і Невіс ідеальними. Це також означає, що реєстрація офшорної компанії вийде дешевше.

Зверніть увагу

Перевага Невіс над Белізом полягає в тому, що будь-який, хто хоче подати в суд на компанію в Невіс, повинен поставити облігацію в розмірі 30 000 доларів, перш ніж вони зможуть потрапити в суд.

Хоча Беліз не потребує облігації, у них є найсучасніша корпорація, LLC і довірені статути. Крім того, адвокатам забороняється працювати на випадок непередбачених обставин.

Зверніть увагу, що Беліз і Невіс забезпечують кращу конфіденційність і захист без використання номінантів.

Якщо вам потрібна максимальна конфіденційність незалежно від вартості, краще зареєструвати офшор в Панамі.

У корпорації і фонду можуть бути номінальні директора, а фактичний власник, тобто Ви, не вказано в будь-якому державному реєстрі. Єдині люди, які знають Вашу особу, – це Ваш реєстратор і Ваш банкір.

Кращі в офшорі

Кращі процентні ставки з низьким рівнем ризику і з низьким рівнем ризику знаходяться в Панамі.

У більшості випадків банки в Панамі пропонують приватні банківські послуги на рахунки понад 500 000 доларів США. Ми називаємо це середнім ринком, тому що інші юрисдикції, такі як Кайманові острови, починають ці рахунки на рівні від 2,5 до 5 мільйонів доларів.

важливо

Для інших, які не є мільйонерами, Беліз пропонує широкий спектр інвестиційних продуктів, мультивалютні рахунки, золото і метали, а також инвестици.

На іншому кінці спектру – реєстрація офшору Кайманові острови. Банки та інвестиційні консультанти в цій юрисдикції зосереджені на найбільших трасти, хедж-фондах і високоприбуткових приватних управліннях.

Краща офшорна юрисдикція для бізнесу зі співробітниками

При виборі кращої офшорної юрисдикції для бізнесу, уважно вивчіть вартість, якість і доступність.

Приклад того, як вибрати найкращий офшор для бізнесу:

Клієнт з високою чистою вартістю, який хотів почати офшорний бізнес-центр. Гроші не були предметом і він думав про те, щоб зареєструвати компанію Кайманові острови і Панаму. Він вибрав Кайману, тому що це одне з найкрасивіших місць на землі.

Після покупки будинку за 1,5 млн доларів, здачі в оренду дорогих офісних площ, інвестування значних грошей в IT і найму декількох співробітників, він почав розуміти, як важко відкрити бізнес на Каймані як нерезидента.

По-перше, в трудовому законодавстві потрібен певний число громадян Кайману на одного іноземного співробітника. Ці місцеві жителі коштують дорого і мають низьку продуктивність. Потім він виявив, що вартість праці в Каймані вище, ніж еквівалентна оренда в Лос-Анджелесі.

Нарешті, він швидко дізнався, що люди з низькими цінами на колл-центри просто не доступні.

Якщо об’єднати це з тим, що потрібно мати місцевих партнерів: експлуатаційні витрати виявилися на 35% вище, ніж в Каліфорнії.

Хоча в Панамі заробітна плата вище (працівники call-центру заробляють близько 13 000 доларів на рік), Панама пропонує ряд податкових пільг для покриття різниці. Крім того, дуже легко отримати робочі візи для іноземних робітників, кваліфікований місцевий працю в достатку і можна працювати в тому ж часовому поясі, що і клієнти в США.

Тому, Панама – це найкраща офшорна юрисдикція для бізнесу зі співробітниками.

Оподаткування офшорних компаній

Краща податкова гавань повинна знаходитися в верхній частині контрольного списку. Відносно оподаткування США: це має невелике значення, де Ви тримаєте свої інвестиції і де керуєте своїм бізнесом.

Система оподаткування в США: • Якщо ви живете в США, офшорні компанії зазвичай не обкладаються податком. • Якщо ви живете за межами США, Ви маєте право керувати бізнесом

через офшорну корпорацію і відкласти або усунути весь податок США на активну комерційну прибуток. Потрібно значне планування.

Тому, якщо Ви живете в США і інвестуєте за кордон, Вам потрібна найефективніша структура, яка гарантує, що Ви не платите податок на прибуток. Як говорилося вище, Беліз і Невіс забезпечують кращий захист з нульовим податком і є найбільшою ефективністю, доступною, щоб зареєструвати компанію в офшорі.

Де зареєструвати офшор з меншою звітністю?

Реєстрація фірми в офшорній юрисдикції з меншою звітністю. Всі компанії в Гонконзі повинні щороку записувати фінансові звіти. Хоча це простий джерело доходу для місцевих бухгалтерських фірм, тут немає ніякої користі для клієнта. За винятком того випадку, коли потрібно зареєструвати банківський рахунок в Гонконзі, щоб вести діяльність в Китаї і торгувати юанями.

У більшості країн, таких як Панама, Кайман і Беліз, бенефіціар повинен подати тільки місцеві декларації, якщо є співробітники. Звичайно, Ви відкриваєте бар на пляжі в Белізі або керуєте корпорацією в Панамі з 20 співробітниками, у Вас будуть місцеві зобов’язання по подачі документів.

Імідж і репутація компанії

Бувають моменти, коли світовий імідж Вашої офшорної компанії має значення. Наприклад, хтось, хто займається бізнесом в Сінгапурі, Тайвані та Гонконгу, може знайти своїх клієнтів більш комфортно з корпорацією Гонконгу, ніж з організацією Невіс.

Реєстрація офшорної фірми: фахівці

Ряд юрисдикцій офшорної компанії стали фахівцями в тій чи іншій галузі реєстрації фірми в юрисдикції.

Наприклад, довіра до захисту офшорних активів, принаймні для американців, було «винайдено» Островами Кука.

Ця крихітна країна, яка знаходиться недалеко від Нової Зеландії, почала переїзд в офшор та з-за меж досяжності суддів США, які дали таку повагу нібито потерпілим кредиторам.

Порада

До сих пір Острови Кука є видатною юрисдикцією для довірчих фондів по захисту активів. Це найкраща офшорна юрисдикція для захисту активів.

Для тих, хто не бажає чекати майбутніх судових позовів, Панамський фонд або Белізький траст можуть пропонувати аналогічні рівні захисту приблизно в половині вартості реєстрації компанії і 1/3-го щорічного обслуговування.

У ніші офшорних фондів єдиними варіантами є Панама і Ліхтенштейн. З них Панама пропонує безліч переваг в плані банківської справи, конфіденційності та захисту.

Організація офшорної фірми – що таке офшор?

Що означає офшорна компанія? Це компанія, яка зареєстрована в офшорній юрисдикції. Часто реєструється з метою отримання фінансових, юридичних і податкових пільг.

Компанія може знизити оподаткування на законних підставах, а відтак скоротити значну частину прибутку.

Офшори також можуть використовуватися в таких цілях, таких як відмивання грошей і ухилення від сплати податків, що є незаконними.

Як вибрати офшорну юрисдикцію для реєстрації фірми?

Існує безліч офшорних юрисдикцій, які обіцяють спеціальні стимули для іноземних інвесторів. Деякі пропонують повне звільнення від податків, в той час як інші мають велику мережу угод про уникнення подвійного оподаткування, підвищують гнучкість бізнесу або захищають конфіденційність акціонерів. Так, як вибрати офшор для реєстрації компанії?

Як правило, існують чотири системи корпоративного права, які можуть виконувати офшорна юрисдикція:

Англійське загальне право

Закон про компанії в цих юрисдикціях зазвичай моделюється відповідно до Закону про британських компанії 1948 року і зустрічається в класичних офшорних юрисдикціях, таких як Британські Віргінські острови, а також юрисдикції-мідшори, такі як Гонконг і Сінгапур.

Європейське цивільне право

Звичайно потрібно більше часу і зусиль для організації компанії в юрисдикції, але відповідний закон є розвиненим і простіше слідувати.

закон США

На американську правову систему впливали як Загальні закони, так і Цивільний закон. Юрисдикції, які слідують Закону США, – це Делавер і Панама.

гібридний

На правові системи цих юрисдикцій впливають всі згадані вище системи законодавства про компанії. ОАЕ є хорошим прикладом гібридної юрисдикції.

Коли плануєте відкрити фірму в офшорі, обраному Вами, необхідно звернути увагу на надійну і гнучку правову систему, яка може підтримувати роботу компанії. Точно так само важливо вибрати юрисдикцію, яка має як політичну, так і економічну стабільність, що не піддається політичним коливанням, корупції чи економічної прозорості.

Види офшорних компаній

В офшорних юрисдикціях допускаються різні види офшорних фірм: від юридичних осіб, до LP і LLP, корпорацій і навіть трастів.

Міжнародні бізнес-компанії (МБК) є популярною структурою, розташованої на Британських Віргінських островах, Ангілья, Сейшельських островах і в Панамі.

Головна характеристика МБК полягає в тому, що вона є «паперової» компанією, яка не веде ніякої комерційної діяльності в юрисдикції, де вона зареєстрована.

Отже, МБК звільняється від місцевого корпоративного податку і державного збору.  

Подібно структурі МБК, такі країни, як Гонконг і Делавер, пропонують реєстрацію офшорної фірми, яка звільняється від місцевого корпоративного податку, якщо немає торговельної діяльності на території, де сама фірма зареєстрована.

Класифікація офшорних зон

Існує класифікація офшорних юрисдикцій. Їх можна віднести до категорії:

договірні юрисдикції

Ці юрисдикції не пропонують 100% звільнення від податків. Замість цього у них є велика мережа угод про уникнення подвійного оподаткування, які знижують рівень податкових зобов’язань.

Прикладом таких юрисдикцій є Кіпр і Сейшельські Острови (застосовні тільки до компаній-резидентам, таким як Сейшельська спеціальна ліцензійна компанія (Seychelles Special License Company)).

Чи не договірні юрисдикції

Це класичні офшорні юрисдикції, які пропонують нульові податкові зобов’язання. Сейшельські МБК і Маврикій GBC2 відносяться до цієї категорії.

Ми, як професійні фахівці, спеціально вибрали кілька привілейованих юрисдикцій, які відповідають бізнес-цілям клієнтів. Якщо не вистачає інформації – зверніться до нас за безкоштовною консультацією!

Офшори (offshore) – чо це таке простою мовою: поняття, реєстрація, схеми роботи + офшорні зони

Офшори (offshore) – легальний спосіб збільшити рентабельність Вашого бізнесу. Що це таке, як працювати за такою схемою і чому це вигідно – далі в статті.

Зниження податків владою певної території збільшує приплив інвестицій і викликає зростання підприємницької діяльності. Це виграшна стратегія для невеликих держав і територій, які заради залучення інвестицій і створення робочих місць пропонують нерезидентам особливі умови роботи:

 • легкість відкриття нової компанії. Буде потрібно мінімальний пакет документів і незначний розмір статутного капіталу. Передбачено лише фіксований розмір плати за реєстрацію та подальшу перереєстрацію підприємства;
 • майже повна анонімність. У більшості випадків для реєстрації компанії не обов’язково указувати дійсних засновників і акціонерів;
 • пільгова або нульова ставка оподаткування і вигідні умови банківського обслуговування.

Суть термінів в їх назві. У перекладі з англійської offshore (на відміну від onshore) – фірма «нема на березі» – знаходиться поза юрисдикцією конкретної країни, а значить – не звітує перед контролюючими органами цієї країни.

Перші офшори з’явилися в Стародавній Греції. Тоді фінікійські купці почали торгувати на сусідніх островах, щоб не платити торгові збори Афінам. Сучасна назва з’явилася в США 50-х років. У той час кілька американських компаній перевели свої активи в острівні держави, де були більш вигідні умови ведення бізнесу.

Радимо прочитати:

до змісту ↑

Офшори і офшорні зони

Офшор – це компанія, яка зареєстрована в офшорній зоні з метою сплати мінімального розміру податків (особливо податку на прибуток) і приховування інформації про справжніх засновників і акціонерів компанії.

Офшорна зона (юрисдикція) – якоюсь конкретною державою, територія, де діють особливі умови реєстрації та роботи для компаній, які не є резидентами цієї країни.

Не слід плутати юрисдикції з вільними економічними зонами (скорочено ВЕЗ). Якщо в офшорній зоні діє нульова ставка оподаткування, то в СЕЗ оплата податків відбувається за пільговою ставкою. Компанія, що працює в СЕЗ, зобов’язана розголошувати всю інформацію про своїх засновників і акціонерів, регулярно подавати повні фінансові звіти. до змісту ↑

Переваги та недоліки офшорної компанії

У різних країнах умови ведення бізнесу можуть відрізнятися, але можна виділити загальні для юрисдикцій переваги:

 • компанія-нерезидент звільняється від податків. Обов’язково перерахувати початковий внесок і фіксовані щорічні платежі;
 • після реєстрації фірма стає рівноправною міжнародною компанією;
 • потрібен мінімальний пакет документів для відкриття нового підприємства;
 • реєстрація проводиться в найкоротші терміни;
 • доступні різні варіанти організаційно-правової форми діяльності;
 • зменшуються витрати на ведення підприємництва. Так в більшості країн немає обов’язкових аудиторських перевірок і вимог до подачі звітності;
 • розрахунковий рахунок можна відкрити дистанційно, особиста присутність власника не потрібно;
 • повна анонімність. Без рішення суду ніхто не може отримати інформацію про діяльність підприємства і його власників;
 • деякі юрисдикції пропонують отримання посвідки на проживання, або навіть громадянства, при веденні бізнесу в країні.
 • Недоліки офшорів обумовлені правилами міжнародних фінансових інститутів (таких, як МВФ) щодо розкриття фінансової інформації, а також стабільністю політичної обстановки в конкретно взятій державі.
 • до змісту ↑

Основні недоліки

 • низька репутація офшорів. У зв’язку з цим, підприємствам, що працюють в юрисдикціях, складно отримати зовнішнє фінансування, в тому числі кредитування;
 • деякі великі компанії і уряди багатьох країн не довіряють офшорного бізнесу. При укладанні угод необхідно доводити легальність походження коштів;
 • є ризик втрати бізнесу в зв’язку з нестабільністю політичного режиму в деяких регіонах.

до змісту ↑

Список офшорних країн у 2017 році

Список юрисдикцій – країн і регіонів з особливими економічними преференціями, складається Федеральною податковою службою і постійно оновлюється. Станом на 2017 рік цей список включає в себе наступні країни і особливі території:

до змісту ↑

Навіщо потрібні офшори

Основне завдання офшору – ведення економічної діяльності в регіонах з більш низьким податковим тиском на бізнес.

Багато держав (включаючи РФ) підписали двосторонні угоди про уникнення подвійного оподаткування.

Якщо компанія зареєстрована в одній державі, а дохід отримує в іншому, то вона може вибрати, де платити більшість податків: в юрисдикції або в Росії (країні своєї реєстрації).

Зверніть увагу

Ці угоди найбільш вигідні при отриманні доходу від фірм-резидентів країни. Наприклад, банківські відсотки і переклади резиденту Кіпру звільнені від податків на території РФ.

Експортно-імпортні операції стають вигідніше, якщо використовувати посередника в офшорній зоні. Організація отримує дохід в іншій державі, а значить фінансові потоки не обкладаються податком.

Трастові фонди виводять кошти, отримані від інвестування, в юрисдикцію, щоб не платити податок на прибуток. Завдяки цьому клієнти і керівництво фондів збивають непогані статки.

Радимо прочитати:

За допомогою офшорів можна легалізувати кошти, отримані нечесним шляхом, адже юрисдикція гарантує повну анонімність і конфіденційність. Навіть з рішенням суду про надання доступу до фінансових документів, процес розкриття фінансової інформації буде затягнутий у часі, що дозволяє приховати більшу частину грошових потоків.

до змісту ↑

Як вибрати офшорну зону – поради бізнесменам

Перед початком роботи в юрисдикції потрібно уважно ознайомитися з законодавчими особливостями країни, її політичною стабільністю та позицією в міжнародних рейтингах економічної свободи. А також оцінити вартість обслуговування бізнесу.

Ось список основних порад

 • потрібно ознайомитися з законодавством держави, отримати інформацію про систему оподаткування і пільги для офшорних організацій;
 • оціните стабільність політичної системи і економіки, рівень корупції;
 • дізнайтеся, які особливості процедури реєстрації підприємства;
 • яка вартість утримання фірми. У цей пункт слід включити не тільки щорічні платежі, а й заробітну плату директорам, утримання офісу, витрати на кореспонденцію;
 • обов’язково враховуйте фінансовий імідж юрисдикції, її популярність серед міжнародних компаній;
 • перевірте наявність інфраструктури і доступність ресурсів.

до змісту ↑

За якими схемами можна працювати з офшорами

Існує безліч схем роботи з юрисдикціями. Які з них вибрати і як комбінувати – вирішувати Вам. Про найпопулярніших піде мова далі.

трансферне ціноутворення

Офшор виступає посередником між виробником (постачальником) і кінцевим покупцем. Експортер за заниженою ціною продає товар офшорної компанії в якій акумулюється прибуток. А наш посередник продає товар кінцевому покупцю за ринковою ціною.

При другому варіанті імпортер занижує ціну для зменшення митних зборів та ПДВ. Тут потрібно правильно підібрати ціну, щоб не збільшилася сума податку на прибуток фірми.

до змісту ↑

Надання послуг

Організація надає послуги фірмі-резиденту. Гроші переводяться на рахунок офшору, а витрати враховуються в собівартості. За цією схемою, податок на прибуток легально знижується завдяки збільшенню собівартості продукції.

піврічний кредит

Банк може надавати кредити для внесення передоплати за договорами зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД). Отримані кошти осідають в офшорному банку. Через 180 днів гроші повертають банку, який видав кредит, через невиконання підприємством-нерезидентом контракту. У той же час кредитні кошти приносять прибуток, яка не обкладається податком в юрисдикції.

Як відкрити банківський рахунок в офшорі

Простіше-всього це зробити через фірму-посередника. Такі фірми за Вас підготують пакет документів, проведуть потрібні переговори і віддадуть Вам вже готовий договір на банківське обслуговування, номер рахунку і пароль до нього. Але можна звернутися в банк безпосередньо, підготувавши наступний пакет документів:

 • внутрішній і закордонний паспорт;
 • документи на підприємство;
 • анкета з зазначенням мети вкладу та списком можливих операцій по вкладу і рахунку;
 • документи, що підтверджують походження грошей.

до змісту ↑

Реєстрація компанії в офшорній зоні – покрокова інструкція

 1. правильний вибір юрисдикції.Важливо врахувати репутацію і стабільність політичної системи держави;
 2. вибір організаційно-правової форми майбутнього підприємства (IDC, SLC, LLC);
 3. вибір назви (воно повинно відповідати законам країни);
 4. подача документів уповноваженому реєстратору;
 5. потрібно внести акціонерний капітал – від 100 американських доларів на рахунок фірми. У деяких випадках допустимо використання кредитних коштів;
 6. призначення директорів (1-3 людини) і вибір юридичної адреси.

до змісту ↑

Які перешкоди можуть виникнути при роботі в офшорних зонах

 1. Офшори часто використовуються для легалізації доходів, отриманих нечесним шляхом. Для боротьби з цим складено 40 фінансових критеріїв (FATF), які вимагають розкриття даних про власника фірми при проведенні фінансових операцій.Західні банки можуть заарештувати рахунки організації, якщо запідозрять її у відмиванні грошей.
 2. Можливі витоку конфіденційної інформації від нечесних реєстраторів і банкірів.
 3. Репутаційні ризики для власників бізнесу.

до змісту ↑

Як купити «готовий» офшор?

Купити вже зареєстровану компанію дуже просто – достатньо звернутися в надійну фірму-посередник, яка підбере ідеальний варіант під Ваші потреби. Вибираючи фірму зверніть увагу на репутацію фірми та відгуки клієнтів.

Більшість фірм пропонують наступний пакет послуг:

 • продаж «чистих» офшорів і підприємств з хорошою репутацією;
 • підготовка пакету документів та відкриття банківських рахунків;
 • вибір оптимальної юрисдикції;
 • повна юридична підтримка;
 • надання списків директорів і акціонерів;
 • адміністрування бізнесу і переадресація кореспонденції.

до змісту ↑

Як самостійно відкрити офшорну компанію

Для цього слід звернутися в консульство або уповноважений орган обраної держави для уточнення всіх нюансів відкриття фірми. У більшості країн реєстрація відбувається за однаковою процедурою і включає:

 • перевірку обраної назви (до 5 днів);
 • збір та відправка реєстраційного пакету документів;
 • очікування реєстрації та отримання документів на підприємство (до 18 днів).

Можлива дистанційна подача документів. Часто для реєстрації досить лише копії паспорта. до змісту ↑

«Чорний список» офшорів

У Росії існує так званий «чорний список офшорів, складений Міністерством фінансів і Центральним банком країни.

У нього входять країни, реєстрація компаній в яких підпадає під особливий контроль з боку держави.

Таким компаніям «загрожує» збільшення податкової бази, вимоги до розкриття інформації про партнерів, і пильна увага з боку компетентних органів. до змісту ↑

висновок

Офшор – потужний інструмент в руках підприємця. Потрібно тільки вміти ним користуватися.

Ведення справ в офшорній зоні дозволяє істотно заощадити на обслуговуванні компанії і успішно вести бізнес в країнах з низькими податками.

При всіх недоліках, пов’язаних з репутаційні ризики і можливим арештом рахунків, офшори по всьому світу продовжують працювати і приносити прибуток їх власникам.

Така схема дозволяє досягти майже повної конфіденційності. Головне – правильно вибрати юрисдикцію і фірму для відкриття або покупки компанії, яка замість Вас проведе реєстрацію фірми і відкриє банківський рахунок відповідно до Ваших побажань і законами конкретної країни.

Що таке офшори – на відео

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *